Gümüldür Tabiat Parkı Hakkında

75 dönümlük geniş alanı ile sizlere sunduğumuz imkanlar ve kampımızın kısaca tarifi şöyledir;

Kapı girişinden itibaren sağ ve sol yanınızı kaplayan kızılçam ağaçları bitki örtüsü ormanlık alanımızı oluşturmakta olup, günübirlikçilerin piknik masaları ile donatılmış bir bölümdür.

Bu bölgeyi geçip biraz daha içeriye doğru gittikçe yaz aylarının bunaltıcı sıcaklığına meydan okurcasına tüm dalları ile gölgelik ve serinlik kaynağı olan dev okaliptüs ağaçlarının altlarına kurulmuş belli tertip ve düzendeki sezonluk çadırlarımız kendi çatırlarımızdaki konuklarımızın ve karavanlı kamp misafirlerimizin güzel ortamı sizleri karşılayacak. Kamp ve tatilin anlam bulduğu noktaya hoş geldiniz.

Kampımızda elektrik, içme suyu ve kullanım suyu mevcuttur. Soyunma kabinleri duşlar hijyene ve temizliğe önem verdiğimiz tuvaletler ve bulaşıkhaneler ile ücretli çamaşırhanemiz kamp sakinlerinin kullanımına açıktır. Gece eğlencelerinin olduğu kır gazinomuz, pide fırınımız, büfemiz, marketimiz, gözleme çadırımız, kasabımız, manavımız,unlu mamül satış büfemiz, dondurma çeşitlerimiz, giyim, deniz malzemeleri, takı satış gibi işletmeler sizlere hizmet vermektedir.

Kamp içerisindeki güvenliğimiz 24 saat boyunca özel güvenlik şirketi tarafından sağlanmaktadır. Kampımızda yeterli büyüklükte otoparkımız mevcuttur. Değişik oyunların olduğu oyun parkımızda eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

 
Yeme İçme Alanları
Piknik ve
Kamp Alanları
Tertemiz Plaj, Berrak Deniz
Çadır
Kiralama
Güvenli ve
Huzurlu Tatil