HAKKIMIZDA

Biz;

     Şirketimizin temelleri 16 Kasım 1986 tarihinde kurucularımızın memleketi olan Burdur’da adi ortaklık olarak atılmıştır. Adi ortaklık 1992 yılında Özkanlar Nakliyat Limited Şirketi olarak tescillenmiştir.

     Emek ve özverinin iş ahlakıyla doğru buluşması büyümeye ve yeni şirketlerin doğmasına vesile olmuştur. 1994 ve 1996 yıllarında bu umutlu gidişatın neticesi olarak 2 yeni şirket kurulmuştur.

     Faaliyetler 1996’da kurulan Özkanlar Gıda L.T.D bünyesi altında yürütülmüştür. Bu faaliyetler gıdanın makro ve mikro dağıtımı ile Türkiyede ilk frigo zincirini oluşturan şirket olma ünvanını ismimize katmıştır. Sektöre nakliye temelli adım atan şirketimiz, buna bağlı olarak bölge lastik bayilikleri, kamyon satış bayiliği, soğuk hava depoları gibi alt dallarda da yatırımlar yapmıştır.

     Aile bireyleri ile temellerini atan şirketimiz aile bağları kadar güçlü şekilde ilerleyerek 2006’da başlayan hali hazırda da devam eden İzmir Demir Çelik Liman Hizmetleri’ni yürütmektedir. 

2009 yılında Gümüldür Tabiat Parkı’nın kiralanması ile hizmet sektörüne başlayan yolculuk dört şirketin birleşmesi ile Özkanlar L.T.D İş Ortaklığı adı altında faaliyetine devam etmektedir.

 

     Hizmet anlayışında da ‘aile olmak’ zihniyeti ile sağlanan ilerleme bir sonraki adımımız ve göz bebeğimiz olan ‘Terrace City’ ve ‘Terrace    Bizon’ işletmelerini doğurmuştur.

     Sizleri de ailemizin bir parçası olarak burada görmek bizi onurlandıracaktır.                                                                                                                                                                                                                                                           Saygılarımızla.

kap havadan.jpg

    Artık maviye ve kumsala çok yakınsınız. Tertemiz sığ bir deniz, geniş ve uzun  kumsal karşınızda...Denizin ve güneşin tadını çıkarmaya hazır olun. Plaj barları, şezlong ve şemsiye hizmeti sunulmaktadır. Gün içerisindeki sahil aktiviteleri ile eğlencenin tek adresidir.

         Gümüldür Tabiat Parkımız İzmir şehir merkezine 50 km. Adnan Menderes Havalimanına 38 km. mesafededir.